Anasayfa / Moda / Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!
Bilinmesi gereken stil hileleri

Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!

Kadınların ilgisini çektiği ve özellikle dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Kadınlar stil ve giyim konusunda ilgili ve bilgilidir. Bu konuda sürekli olarak kendi bilgilerini tazelemek için çaba gösterirler. Her kadının bilmesi gereken küçük stil oyunları vardır. Stil hileleri arasından bilmediğiniz varsa hemen öğrenmelisiniz.

Siz daha bu hileleri öğrenmediniz mi?

1) Her kadın hayalinde uzun ve ince gözükmek ister. Bunu birkaç hile sizde aslında başarabilirsiniz. Baştan aşağı siyah giyindiğiniz zaman ve ya baştan aşağı tek bir koyu renk giydiğiniz zaman hayalinize sizde kavuşabilirsiniz.

Tek renk, siyah!

2) Korse kullanan kadınların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun yerine kalın kemerleri tercih edebilirsiniz. Korse yerine belinizin tam ortasında kullanacağınız kalın kemerler bel bölgesini toparlama konusunda size yardımcı olacaktır.

Kemerler

3) Yüksek bel ile İspanyol paça pantolanları daha önce hiç denediniz mi? Boyunuzun uzun ve ince gözükmeniz için bu tarz pantolonları tercih etmelisiniz.

İspanyol paça ve yüksek bel

4) Kadınlar çanta konusunda hassas davranmasına rağmen boy faktörünü bir an için unutuyorlar. Bunun için boyunuz ile orantılı çantalar tercih etmelisiniz.

Çantalar!

5) Ayaklarınızın küçük gözükmesi için uygun seçimler yapmalısınız. Yuvarlak bot tarzları her zaman ayağınızın küçük gözükmesine neden olur. Ayaklarınızın zarif ve küçük gözükmesi için yuvarlak bot tarzlarını tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak tarz botlar

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Zayıf görünmek için birkaç ipucu!

Kadınlar fazla kilolarından kurtulmak için ve ya gözükmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle yaz aylarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir