Anasayfa / Moda / Zayıf görünmek için birkaç ipucu!
Zayıf görünmek için ipuçları

Zayıf görünmek için birkaç ipucu!

Kadınlar fazla kilolarından kurtulmak için ve ya gözükmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle yaz aylarına yaklaştığımız zaman kadınların meşhur diyetleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yerine küçük çaplı hileler ile zayıf görünebilirsiniz. Kış aylarının yavaş yavaş ortadan kalkması ile birlikte eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Zayıf gözükebilmeniz için birkaç ipucu!

1) Dikine çizgiler sayesinde kendinizi daha uzun ve zayıf gösterebilirsiniz. Gün içerisinde elbisenizin üzerinde veya pantolon desenleri üzerinde dikine çizgilerin bulunması zayıf görünmenize neden olacaktır.

Dikine Çizgiler

2) İki farklı desenden oluşan kombinler zayıf görünmenize neden olur. İki farklı desenin kullanılması gözlerin ilgisini çekeceği için zayıf gösterecektir. Örneğin, farklı desenli bir etek ile farklı desenlerden oluşan bir gömleği kombinleyebilirsiniz.

Farklı Desenler

3) Bacaklarınız kalın olduğu için mini şortlar giymekten korkuyor musunuz? Kesinlikle, korkmayın. Bel bölgesine tam oturan yüksek bel mini şortlar ile beyaz bir gömleği kombin olarak deneyebilirsiniz. Daha zayıf gözüktüğünüzü duymak sizi mutlu edecektir.

Yüksek bel mini şort

4) İnsanların ilgisini farklı yönlere çekerek zayıf gözükebilirsiniz. Örneğin, canlı renklerden oluşan mini etek ile aynı şekilde canlı renklerden oluşan bir gömleği kombin olarak kullanabilirsiniz.

Canlı Renkler

5) Küçük küçük göz oyunları zayıf görünmenizi sağlayacaksınız. Bunun için üzerinize uzun bir tunik ve altınıza kısa bir şort tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok uzun ve daha zayıf göründüğünüzü hatırlatalım.

Tunik

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!

Kadınların ilgisini çektiği ve özellikle dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Kadınlar stil ve giyim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir