Anasayfa / Alışveriş / Jean seçiminde birkaç tüyo!
Jean

Jean seçiminde birkaç tüyo!

Günümüzün kombinleri arasında artık vazgeçilmez parçalar bulunuyor. Bu parçalardan arasında kesinlikle jean ürünlerde bulunuyor. Günlük kıyafetlerimizin vazgeçilmezi kot pantolan seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor.

Jean seçiminde sizde zorlandığınızı düşünüyorsanız ipuçlarını dikkatli bir şekilde okumalısınız. Jean seçiminde en önemli faktör kumaşın kalitesi ve vücut tipinize uygun modelleri belirlemelisiniz.

Jean seçiminde birkaç tüyo!

Jean seçiminde sizlere birkaç tüyo!

 • Kot pantoları almadan önce dikişlerin düzgün olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Pantolanları aldıktan sonra paçaya doğru kıvrıldığını göreceksiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için kontrol etmeden ürünleri satın almayın.
  Jean seçiminde dikişlerinin önemi büyük.
 • Doğru ürünü bulabilmek için en rahat ettiğiniz kot pantolonu tercih etmelisiniz. Kot pantolonu giydikten sonra yürüdüğünüz, oturup kalktığınız ve hareket ettiğiniz zaman rahat etmeniz oldukça önemlidir.
 • Kalça kısmı geniş olan kişiler kesinlikle ‘skinny’ pantolonlardan uzak durması gerekir.
  Skinny jean
 • Kalça kısmı geniş olan kişiler ise cepleri birbirine yakın olarak bulunan jean ürünleri tercih etmesi gerekir. Bu sayede kalçalarınızı göründüğü gibi değil gözüktüğü gibi kıvamını sağlayabilirsiniz.
 • Fazla kilosu olduğunu düşünenler koyu renkteki jean ürünleri satın almalıdır. Koyu renk kot pantolonlar hem zayıf hem de daha uzun gösterirler.
 • Dar ve yuvarlak kalçalar için ‘streç jean pantolonları’ tercih edebilirsiniz. Bu sayede mükemmel bir görünüm kazanabilirsiniz.
  yüksek bel jean

 

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Alışveriş hastalığını nasıl yenersiniz?

Alışveriş, kadınlar için hastalık haline gelebilir. Kadınlar, alışverişi vazgeçilmez bir tutku olarak görmesine rağmen ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir