Anasayfa / Moda / 2017 BAYAN PANÇO MODELLERİ

2017 BAYAN PANÇO MODELLERİ

2017 BAYAN PANÇO MODELLERİ
Bayan panço modelleri geçen kış oldukça farklı model ve renk seçimi ile bayanların en çok tercih ettiği kış giysilerinde oldu. Moda olan pançolar bu yılda geçen yıl gibi hatta renk ve model de daha fazla model üretildi yaptığımız araştırma sonucunda en çok tercih edilen renk ve modelleri beğeninize sunduk hanımlar.

Boğazlı bayan panço modelli, uzun kış aylarında sizi sıcacık yapacak bir model boğazlı olan el örgülü olan bu model siyah, taba, krem, mor, kırmızı renkleri mevcuttur. Ekose düğmeli bayan panço modelleri bu model bayanların en çok tercih ettiği bir model oldukça şık duran ve her kıyafetinize uyum sağlayacak bir model Çilek modelli bayan panço modelli genç kızların tercih ettiği bir model Taba rengi kare motifli bayan panço modelli gömlekler üzerine giydiğinizde mükemmel bir kombin oluşturulacaktır farklı renkleri mevcuttur.

Ebruli boğazlı panço modelleri Saç örgülü bayan panço modelleri salaş ve uzun olan bir modeldir kışı uzun geçirecek bayanların ilk tercihi olmalıdır.  Kabarık bayan panço modelli beyaz ve siyah renkleri vardır bu modelin Kısa ve düğmeli bayan banço modelli özellikle elbise üzerine kombin yapabilirsiniz. Dantel işlemeli bayan panço modelleri oldukça şık ve modern bir panço modelidir, krem, beyaz renkleri mevcuttur Kırmızı kumaş panço modeli uzun kollu uzun olan bir modeldir Püskülü ve desenli bayan panço modelli Kilim desenli bayan panço modelli farklı renkler bir arada kullanılmış her kıyafetinize kolayca kombin oluşturabilirsiniz Kareli siyah ve beyaz bayan panço modelli Taraftar bayan panço modelli sevdiğiniz takımın renkleri bir arada kullanılmış bir model Büyük düğme detaylı bayan panço modelli tek rengin kullanıldığı uzun kollu bir model

Sokak Defilesi Galerisi

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!

Kadınların ilgisini çektiği ve özellikle dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Kadınlar stil ve giyim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir