Anasayfa / Moda / 2017 Askısız Abiye Modelleri

2017 Askısız Abiye Modelleri

2017 Askısız Abiye Modelleri

Pek çok bayan abiye modelleri içerisinden askısız olan abiye tasarımları tercih ediyor. Fakat bu abiye modelini gerdan kısmı estetik olan bayanların seçmesi en uygunu olacaktır. Eğer kollarınız olması gerekenden daha kalın ise, göğüs bedeniniz büyük ise ya da gerdan kısmınızın güzelliğinden şüphe duyuyorsanız bu abiye modelinden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Daha Yeni ve Daha Farklı Tasarımlar

Önceki dönemlerde olduğu gibi bu sezon da karşımıza çıkan askısız abiye modelleri, daha yeni ve daha farklı tasarımları ile bayanların beğenisine sunulmuş durumda. 2017 sezonu ile birlikte askısız abiye modellerinde; kalp yakaya sahip abiye modelleri yer almakta. Bunun yanı sıra şifon etekli ya da balık model olarak nitelendirilen tasarımlarda tüm ihtişamı ve çekiciliği ile piyasaya sunulmuş durumda.

Sezonun Trendi: Kalp Yakalı Abiyeler

Bu sezon özellikle kalp yakalı abiye modelleri oldukça ilgi görüyor. Düz straples abiyelere oranla daha fazla beğeni toplayan kalp yakalı abiye modelleri, düğün, nişan, gece gezmeleri, özel davetiyeler ve daha pek çok mekanda sizlerin güzelliğine güzellik katacaktır.

Göğüs Bölgesi Detayları Ön Planda

2017 sezonu ile birlikte askısız kısa abiye modellerinde sıklıkla karşımıza çıkan tasarımlar ise; tütü ya da dar kalem olarak adlandırılan modeller. Askısız abiye modellerin de göğüs bölgesinde kullanılan detaylar oldukça ön plana çıkmış durumda. Ünlü markalar ve modacılar göğüs detayları üzerinde fazlası ile durmuş ve tasarımlarını bu yönde şekillendirmişler.

 

 

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!

Kadınların ilgisini çektiği ve özellikle dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Kadınlar stil ve giyim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir