Anasayfa / Moda / 2017 Sonbahar – Kış Aksesuar Modası

2017 Sonbahar – Kış Aksesuar Modası

2017 Sonbahar – Kış Aksesuar Modası

2017 dönemine damgasını vuracak aksesuar trendleri ile güzellik ve şıklığın kitabı adeta baştan yazılacak. İnciler, saç tokaları, broşlar, eldivenler, büyük tokalı kemeler gibi aksesuar ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. İşte bu aksesuarlardan bazı kesitler;

İnciler

Aslında eskiden beri sürekli olarak ön planda olan inciler bu senenin yıldızlarından. Asaletin simgesi olarak tanımlanan inciler özellikle bu sene pek çok modacının gözdesi olmuş durumda. Çift sıralı kolyelerin yanı sıra uzun ve katlı kolyelerde bu senin en çok kullanılan inci kolye modelleri arasında yer almakta. Ayrıca yüzüklerde de sıkça kullanılan inciler, parlaklığı ve güzelliği ile adeta mest ediyor.

Saç Tokaları

Özellikle anneanne ve babaannelerin döneminde oldukça ilgi odağı durumunda olan saç tokaları 2017 yılı ile beraber tekrar eski ihtişamına kavuştu desek yanlış olmaz. Pek çok ünlü marka bu sene ki moda koleksiyonları içerisinde saç tokalarına sıkça yer verdi.

Dirseklere Kadar Uzanan Eldivenler

Adeta zarafetin sembolü haline gelmiş olan eldivenler 2017 dönemiyle beraber dirseklere kadar uzanan modelleri ile güzelliğini ve gösterişini katlamış durumda. Dirseğe kadar uzanan modelleri özellikle kışın gelmesiyle birlikte en büyük gözdelerden bir tanesi olacak. Renk olarak bir sınırlamanın olmadığı bu eldivenler genellikle deri olarak üretilip satışa sunulmakta.

Broşlar

Geçtiğimiz sezonla birlikte başlayan broş dönemi bu sene de üstüne koyarak devam edecek desek yanlış bir söylemde bulunmuş olmayız. Klasik ve taşlı modellerine ek olarak renkli ve sportif modellerde bu sezonun gözdelerinden olacak.

Büyük Tokalı Kemerler

Bilindiği üzere bir önceki dönemde kemerler olabildiğince inceltilmiş hatta ip şekline kadar erişilmişti. Fakat bu sezon bir değişikliğe gidilerek hem büyük tokalı hem de kalın olan kemerler yeni trend olmuş durumda. Büyük moda firmaları da büyük tokalı kemerleri etek ve bluzlarla kombin ederek sunuyorlar.

Hakkında admin

Bunlara da bakın

Kadınların kesinlikle bilmesi gereken stil hileleri!

Kadınların ilgisini çektiği ve özellikle dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Kadınlar stil ve giyim konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir